Kurumsal

Rehabilasyon Merkezimiz
Kurumsal

Vizyonumuz;

Verdiğimiz eğitim ve rehabilitasyon hizmetleri ile daima ilklerin içinde yer almayı, yurt içinde ve yurt dışında bulunan ilgili kurumların benimsediği yeni uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı, kurum binası, çalışanları ve çalışma prensipleri ile yalnız Kahramanmaraş’ın değil tüm Türkiye’nin kalite simgesi olmayı hedefleyen bir eğitim kurumuyuz.

Misyonumuz;

Çağdaş eğitim anlayışı gereği ‘bireyi merkez alan’ eğitim modelini uygulayan, verilen eğitimin kalıcı ve farklı ortamlarda uygulanabilir olması için eğitim yöntem ve tekniklerini ailelerle paylaşan, engellilerin yaşam kalitelerinin arttırılması ve istihdamı için belediyeler, sivil toplum kuruluşları ve sendikalar ile ortak çalışmalar yapan, alanında uzman kişilerle personeline sürekli hizmet içi eğitim veren, engelli haklarına saygılı, yenilikçi, dinamik ve sürekli kendini geliştiren alanında öncü bir kuruluşuz..

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Özel eğitim merkezimizde çalışmaktan mutluluk duyan, güler yüzlü, özel eğitim yeterliliklerine sahip, özel eğitim uygulamaları yapan, deneyimli eğitim kadromuzla hizmet vermek. Ailelerimizin ve çocuklarının evde okulda ve toplumun diğer kesimlerinde yaşamış oldukları problemleri belirleyerek, problemlerin üstesinden gelebilmek için hazırladığımız bireysel eğitim plan ve programını uygulayarak sorunlarına çözüm bulmak. Ülkemizdeki ve dünya’da ki özel eğitim ile ilgili bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek özel eğitim alanında en iyi eğitim veren kurum olmaktır.t.